• > Parking

  > Vende Pushimi

  > Shërbim klienti

  > Bar & Restorant

 • Argetohu ne Terminal-Center

  Te gjitha sherbimet ne nevoje te klientit. Mos hezitoni te na vizitoni ne Terminal Center

 • Vende Pushimi

  Hapësira të ideuara për një pushim relaksues

TERMINAL CENTER ,QENDRA IDEALE PER BIZNESIN TUAJ

service_pic1
 

Parking

 

Terminal Center ofron 170 vende parkimi te shtrira ne dy kate, kati -1 dhe -2.

service_pic1
 

Shopping

 

Nje qender ideale ku mund te gjeni artikuj te ndryshem dhe ku do te jeni gjithmone te kenaqur me produktet e ofruara.

service_pic1
 

Terminal Market

 

Nje game e gjere ushqimesh dhe oferta te ndryshme do te gjeni ne repartin e Marketit.

coffee
 

Bar Caffè

 

Bar Caffè , per te kaluar momente relaksuese dhe per te shijuar kafen ne ambjentet e Terminal Center

 

Your browser is out of date. It has security vulnerabilities and may not display all features on this site and other sites.

Please update your browser using one of modern browsers (Google Chrome, Opera, Firefox, IE 10).

X